Şirinevler demirdöküm klima servisi


Bahçelievler, Şirinevler demirdöküm klima servisi hizmetleri. Firmamızın şubesi Yenibosnada bulunmaktadır ve bahçelievlerin genelinde demirdöküm klimalar üzerine teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız demirdöküm klimalarınızın her türlü sorununa yerinde müdahale edebilecek teknisyen ve tecrübeye sahiptir. Demirdöküm klimalarınızın montaj de montaj, söküm takım, gaz şarjı işlemleri, bakım onarım hizmetleri ve orjinal yedek parça değişim hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Şirinevler’de de faaliyet gösteren firmamızı aradığınız da aynı gün servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tabiki aynı gün servis hizmetlerimizden yararlanmak için öncelikle o günün erken saatlerinde aramanız lazım ve işin yoğunluğuna görede bu saatlerde değişiklik olabilir ve bir sonraki güne aksamalarda olabilir.

Etiketler:, , , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>